Haber

Alparslan, Büyük Selçukluları terk etmişti! O isim Kübra serisiyle gümbür gümbür geliyor.

Yönetmen koltuğunda Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın oturduğu, ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un anlaştığı Kübra dizisinde transferlere bir yenisi daha eklendi. TRT1’de izlenme rekorları kıran dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’da Alparslan ve Süleyman’ın amcasını canlandıran Uygar Özçelik, Kübra dizisiyle sözleşme imzaladı.

Bir dönem Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde canlandırdığı ‘İbrahim Yınal’ karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan ve performansıyla seyircinin beğenisini kazanan Uygar Özçelik, Kübra dizisinde hangi rolle ekrana geleceği kesinleşmişti.

Daha önce Çöküş, İstanbullu Gelin, Namus Problemi, Küçük Hanımlar, Avrupa Yakası, Fi, Gülperi, Genco ve Kayıp Yıllar gibi yapımlarda yer alan Uygar Özçelik, Kübra’da ‘Reis’ karakteriyle gümbür gümbür geliyor. seri.

Senaryosunu Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın yazdığı OGM Pictures imzalı Kübra dizisinde Çağatay Ulusoy, Aslıhan Malbora, Nazan Kesal, Ahsen Eroğlu, Cihan Talay ve Aytek Şayan’ın yanı sıra Uygar Özçelik gibi isimler yer alacak.

haber-izmit.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu