Teknoloji

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon için demo yayınlandı

 
PlatinumGames tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon için demo versiyonu yayınlandı. Switch konsolunuz için Nintendo eShop üzerinden erişebileceğiniz bu demo sayesinde oyunun bir kısmını deneyebilecek ve temel mekanikleri öğrenebileceksiniz. Buradaki ilerlemeniz ve kayıtlı bilgileriniz oyunun tam sürümüne aktarılacaktır.
 
Demo, oyunculara oyunun dünyasını sunacak
 
 
 
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon demosunda hem Cereza hem de iblis arkadaşı Cheshire olarak oynayabileceksiniz. Oyunun bu demosu ile birlikte Avalon Ormanı’na seyahat edeceksiniz ve bu macerada her türlü tehlikeye atılacaksınız.
 
Switch için çıkacak olan bu macera aksiyon oyununda farklı bölgelere ilerleyip çeşitli düşmanlarla savaşabileceğiz. Oyunda farklı düşman türleri olacak ve her birinin farklı özellikleri olacak.
 
Renkli ve masalsı bir sanat tarzını benimseyen oyunda arka planda bir hikaye anlatılacak ve bu hikaye ara sahneler ve diyaloglarla desteklenecek. Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon, 17 Mart’ta Switch için çıkış yapacak.
 
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon hikaye fragmanı
 
 

haberbolvadin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu