Haber

Gülşen’in avukatının “milletvekili adaylığı teklifi” iddiasını reddetmesi

Müzisyen Gülşen’in avukatı Emek Emre, şarkıcının CHP’den milletvekili adayı olacağı tezlerine yanıt verdi. İddiaları reddeden Emre, “Gülşen herhangi bir siyasi partiden milletvekilliği teklifi almadı ve kendi ülkesi olan Türkiye’de ikamet ediyor ve ikamet ediyor” dedi.

Emre’nin açıklaması şöyle:

“Dün (30.03.2023) müvekkil Gülşen ÇOLAKOĞLU hakkında çeşitli sosyal medya platformları aracılığıyla ortaya atılan ve maalesef herhangi bir doğrulama yapılmadan bazı medya kuruluşlarının internet haber kanallarında yer alan iddia; Müvekkilimin Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekilliği teklifi aldığı, teklifi reddettiği, yurt dışında olduğu, ülkesine dönüp dönmeyeceği ve mevcut hükümetin kazanıp kazanmaması konusunda 14 Mayıs 2023’te yapılacak seçimleri beklediği iddiaları ülkesine dönmeyecek ve/veya Türkiye’den ayrılacaktır. gerçeği yansıtmaz.

Bu gerçek dışı tezi desteklemek için isim vermeden, isim vermeden, hiçbir dayanağı ve ispat imkanı olmayan ifadelerle müvekkil Gülşen’in ötekileştirilmeye çalışılması ve müvekkil Gülşen’in sosyal medyadaki itibarını zedeleyici oyunları hukuka aykırıdır. Haklı olduğu ülkesinde özgürce yaşama özgürlüğünden yoksun bırakıldığı, halen görgü ve hukuka aykırı olarak yargılanıyor olduğu da değerlendirilmiş ve haber inandırıcı olmasa da konuyla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldı.

Önemi nedeniyle, müvekkilin herhangi bir siyasi partiden meclis teklifi almadığını ve kendi ülkesi olan Türkiye’de ikamet ettiğini belirtmek isteriz.

Gündem yaratmak amacıyla ortaya atılan bu gerçek dışı iddianın failleri hakkında yasal işlem başlatılacağını belirtir, müvekkil Gülşen’in herhangi bir yakınlığı ve bilgisi olmayan kişi ve kurumlarca ileri sürülen iddiaların dikkate alınmamasını rica ederiz. yetkili kişiler tarafından onaylanmadığı sürece prestijli olmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu