Haber

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran Ülkü Ocakları Tarafından Düzenlenen İftar Programına Katıldı

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, İdeal Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

MHP İl Başkanı Adnan Doğu, AK Parti İl Başkanı Ali Bonekıran, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, MHP Milletvekili Adayları Prof. Dr. Filiz Kılıç, Mustafa Çitci ve Nevşehir İl Başkanı Emre Aktaş Dava Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Musa Şevik, parti üyeleri ve İdeal Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı genç üyeleri.

Burada bir konuşma yapan İl Başkanı Dr. Mehmet Savran, 14 Mayıs seçimlerinden Cumhur İttifakı’nın galip çıkacağından şüphesi olmadığını söyledi. “Cumhur İttifakı Türk Milletinin ittifakıdır” diyen Savran, “Önemli olan 2023 seçimlerinden Cumhur İttifakı ile birlikte Cumhurbaşkanlığı ve TBMM’den inşallah galip çıkacağız” dedi. Dünyanın ve ülkemizin içinden geçmekte olduğu bu tarihi süreçte önemi büyüktür.Üstelik Nevşehir’de tarihi bir oy oranına ulaşacağız.Bunun için hep birlikte var gücümüzle çalışıyoruz.14 Mayıs destanını Cumhur İttifakı olarak birlikte yazacağız. ” konuştu

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu